Články

Ejčárův přehled aneb Co se psalo v tisku

více

Přehled toho nejzajímavějšího o lidských zdrojích, personalistice ad. v českém tisku.

SP855713.jpg

Odměňování zaměstnanců. Umíme se poučit z chyb?

více

Nechceme radit, jen upozornit na největší chyby, které na pozici personalistů často děláme v rámci odměňování zaměstnanců. Určitě je to zajímavé téma, které řeší mnoho z nás. Přečtěte si některé z největších chyb a zkuste se zamyslet, jestli i vy je děláte!

Rozhovor: Rovné příležitosti v České poště

více

Českou poštu známe všichni a všichni jsme jejími klienty. Nahlédnout do zákulisí se nám povede však málokdy. Přinášíme vám rozhovor s experty HR Lucií Carbolovou a Petrem Drobným, kteří nám poví něco o fungování HR v České poště a představí projekt Rovné příležitosti.

Jak se mění pracovní svět?

více

Přinášíme vám tip na článek o tom, jak se mění náš pracovní svět. Pracujeme více o víkendech a po nocích? Nebo po osmi odpracovaných hodinách vypínáme počítač a už nás nic co se týká práce nezajímá?

SP1944516.jpg

Lidé budou práci u vás milovat!

více

Je to určitě tvrdá práce vytvořit ve vašem podniku takové pracovní podmínky a prostředí, že lidé budou milovat u vás pracovat a budou o vás po přátelích a známých rozhlašovat, že není lepšího zaměstnavatele. Jak toho ale docílit? Není to jednoduché, to si přiznejme hned pro začátek! Platí zde věta, že to zní jednodušeji, než se to realizuje.

Noční výsadek

více

Tip na netradiční teambuilding... Což takhle se nechat v noci někde vysadit a čekat, jak si s tím kdo poradí?!