01_min.jpg

HR klub slaví páté výročí!

Pracujeme na tom, aby byl HR klub po celou dobu své existence zdrojem inspirace, informací ze světa personalistiky a souvisejících oborů, ale také místem, kde je možné vyřešit problém, se kterým se účastníci třeba potýkají ve svých domovských firmách či organizacích. Od svého založení se klub vyvíjel a měnil tak, aby byl stále věrný tomuto svému cíli a účelu. Po pěti letech jsme se ohlédli zpět a rozhodli se, že je opět na čase pohnout kormidlem a nasměrovat HR klub zase trochu dál. Mám radost z toho, že vám dnes mohu představit novou koncepci, která věřím povede k spokojenosti vás, členů a vyjde vstříc vašim očekáváním, která od klubu máte.

SP3265214.jpg

Co vše může bránit našemu úspěchu?!

Přemýšleli jste někdy, co všechno může stát v cestě vašemu úspěchu? Možná budete překvapeni na co všechno se dá „svést“ neúspěch a nemožnost se k němu dopracovat.

SP3265222.jpg

Efektivní vzdělávání v digitální době

V digitální době občas zapomínáme na naše zaměstnance a zaměřujeme se jen na moderní technologie, programy a softwary. Článek na internetovém serveru Training Magazine se zaměřuje na tuto problematiku a na to, jak nezanedbávat naše zaměstnance v oblasti školení a sebevzdělávání.