Setkání HR klubu v Praze v novém

V roce 2016 pro vás máme nachystanou novinku. Setkání HR klubu v Praze dostanou novou podobu eventu, zaměřeného na jedno téma, provázaného workshopem a hosty, kteří mají k tématu co říct.

Tyto eventy proběhnou v roce 2016 tři:

Best practice v praxi personalisty - práce s nejcenějším kapitálem firmy
Zahraničí - spojenec i příležitost
Nebát se a nekrást - legislativa v personální práci

Program takového eventu se bude sestávat z dopoledního workshopu, kde si na tematicky zaměřených případových studiích ukážeme, co všechno se v tématu může skrývat a jaký je jeho přesah do praxe. V poledne se posilníme na rautu, který využijeme k networkingu a sdílení zkušeností s ostatními účastníky. Po obědě vystoupí host, který nám představí svoji dobrou praxi a vlastní pohled na věc. Ten potom důkladně probereme v moderované diskusi či duelu. Na závěr opět ponecháme prostor pro debaty v kuloárech, zpovídání řečníků a navazování kontaktů mezi účastníky eventu.

Abyste se podívali, jak takový event může vypadat, připravili jsme pro vás již na rok 2015 akci Mladým patří svět? Ejčáristé vpřed! Pojďte si vyzkoušet novou podobu klubu a dozvědět se něco o dnešní mládeži, mířící na pracovní pozice.