Elektronické členství v HR klubu

Chcete být v kontaktu s HR komunitou ? Staňte se členem HR klubu Everesta zdarma

Proč bych se měl stát členem? Co mi členství přináší za výhody ?
Jako člen jste napojen či napojena na dění v HR klubu, dostáváte přímo do Vašeho počítače informace o aktuálním dění. Zveme Vás přednostně na akce, které klub pořádá celostátně nebo ve Vašem regionu. A získáváte výhodnější cenu na vstup na tyto akce.

Co mám udělat pro přihlášení ?
Stačí vyplnit krátký vstupní formulář s kontaktními údaji (pracovními, nikoliv soukromými) a souhlasit se zasíláním informací na Váš firemní email.

Vyplývají z členství nějaké závazky ?
Nemáte žádné závazky či povinnosti. Záleží jen na Vás, zda se do akcí klubu budete chtít zapojovat i aktivně, třeba se účastnit některých odborných setkání a workshopů.
Kalendář akcí ZDE.

Kde mohu o členství  požádat ? Jak ho mohu zrušit ?
Pro přihlášení vyplňte vstupní přihlašovací formulář, který je připojen pod tímto textem, nebo kontaktujte administrátorku HR klubu paní Kristýnu Rochovou. Stačí napsat o vašem zájmu na kristyna.rochova (a) everesta tecka cz.