Nový přístup k rozvoji lidí - to je OR4G

Osobnostní rozvoj 4. generace je moderní, inovativní přístup, který intenzivní prací s jednotlivci a skupinami rozvíjí kritické myšlení, pomáhá zabránit stavům "Fixed mind". OR4G™ je metoda, jak přejít od uzavřeného myšlení k myšlení otevřenému, od klišé a frází k vlastnímu názoru, od stereotypů a předsudků k vlastnímu úsudku.

HR klub 2017

S blížícím se koncem roku představujeme nový směr, kterým se HR klub EVERESTA® od ledna 2017 vydá. Protože jej v Everestě vnímáme především jako platformu pro setkávání a sdílení zkušeností, rádi bychom jej nabídli opravdu všem. Klub proto od nového roku bude zdarma pro všechny, kterým srdce bije pro HR.

board-1097118_640.jpg

Jak zničit své sny v 5 jednoduchých krocích?

V rámci TEDTalk podnikatelka Bel Pesce hovořila o mýtech, které nás mohou potkat na cestě při uskutečňování našeho projektu nebo snu.

Bednarikova_foto 1 vystrizene.jpg

Networking s Reginou Bednaříkovou

Networking s Reginou Bednaříkovou nejen o tom co je to networking. O tom, jaký byl HR klub 19.5.2016 si přečtete zde!

Generace Y má nejnižší příjmy

Generace Y má nejnižší příjmy uvádí Radio Wave výsledky průzkumu zveřejněné v Guardianu. Více informací se dozvíte v článku.

Zahraničí - spojenec i příležitost

Žijeme v době, kdy se vzdálenosti zkracují, vše se zrychluje a svět tak jak ho známe je stále menší. Cestu, kterou Kolumbus vykonal za pět týdnů, dnes bez problémů překonáme za pár hodin. Povídat si s člověkem na druhé straně zeměkoule je stejně samozřejmé, jako jít si koupit do krámku přes ulici pravý čaj z Číny.