Ejčárův přehled aneb Co se psalo v tisku

Co se za poslední týden psalo v tisku a nemělo by vám to uniknout? Ejčár vám přináší přehled, co stojí za to si přečíst.

O práci je nouze, Česko čeká panika? Čtěte prognózy
I když tuzemská nezaměstnanost byla v lednu rekordní, v ekonomice již jsou náznaky, že trh práce má nejhorší za sebou. Vyplývá to z vyjádření analytiků pro ČTK.

Češi nakupují boty od počítače. Až desetina párů je z internetu
Článek o tom, že i takové zboží, jako jsou boty Češi raději nakupují přes internet i s rizikem toho, že jim boty nesednou.

Rusové, Číňani nebo Izraelci? Kteří cizinci v Česku utrácejí nejvíce
Zahraniční turisté ze zemí mimo EU loni v českých obchodech utratili meziročně o 7,6 procenta více. Z 51 procent se na celkových útratách podíleli ruští turisté.

Nakladatelství Odeon, Knižní klub a Ikar mění majitele
Německé vydavatelství Bertelsmann prodává slovenské společnosti Arraviet český knižní dům Euromedia Group. Patří do něj tuzemská nakladatelství Knižní klub, Odeon, Ikar a Universum a další nakladatelství na Slovensku.

Tři z pěti mladých svobodných Italů žijí kvůli krizi u rodičů
Sedm milionů Italů ve věku od 18 do 34 let žije společně s alespoň jedním rodičem. To je 61 procent všech svobodných osob mladších 35 let.

Zaujal Vás nějaký článek? Podělte se s Ejčárem o dojmy z článků na redakce@hr-klub.cz.