Jak proběhly Zimní dílny? Skvěle!

zimní dílny_Praha 2014Rok Ejčára začal v Everestě zimními dílnami.

Mezi tématy, ze kterých jsme vybírali program pro toto setkání klubu, zvítězil zákon. Tedy přesněji dílna zaměřená na nový občanský zákoník spolu se zákonem o obchodních korporacích. Změny, které tyto dva prvky českého práva přinesly, objasňovala paní JUDr. Renata Jindrová.zimní dílny_Praha 2014

zimní dílny_Praha 2014Úspěch sklidila také slovní sebeobrana, které se bravurně ujal pan Mgr. Michal Šesták. Své posluchače provedl základy komunikačního juda a ukázal jim, jak správně reagovat, když vám chce dát někdo slovně do nosu.

Přivítali jsme v HR klubu nové členy, pozdravili se s těmi, kteří jej navštěvují již pravidelně a společně jsme tak zahájili čtvrtý rok existence našich setkání profesionálů z oblasti personalistiky. Parta lidí, která se tentokrát sešla, vytvořila výbornou a tvůrčí atmosféru a já doufám, že stejně tak tomu bude i na dalších akcích klubu.

Budu se těšit na shledanou v únoru.

Jan Halm, koordinátor HR Klubu