v2m0ot6j9z.JPG

Konference IAEVG - Kariérové poradenství

Konference IAEVG je jedním z největších mezinárodních setkání v oblasti kariérového poradenství. Má velkou pozornost odborné veřejnosti, každoročně se koná v jiné části světa. Její součástí můžete být i vy. Zkuste obohatit vlastní práci. Dostává se vám jedinečná příležitost vnést svoje profesní zkušenosti a obohatit veřejnost i odborníky trendy z vlastní firemní praxe. Další ročník konference IAEVG se koná v Bratislavě a Brně 9. - 13. září 2019.

work-3707870_640.jpg

Work-life balance

Work-life balance. Často omílané téma jak zaměstnanci, kteří chtějí mít harmonii mezi prací a rodinou, a zaměstnavateli, kteří jim formou benefitů chtějí vyjít vstříc. Jaké benefity používá vaše firma? Šlo by něco zlepšit? Chcete se inspirovat od jiných společností?

banner-909710_640.jpg

Workshop Employer branding a WINHEAD challenger

Co vlastně znamená Employer branding? Nevíte, tušíte? Přijďte se to dozvědět na chystané workshopy naší partnerské společnosti. Mimo téma Emloyer branding budete na workshopu seznámeni i s možností aplikace Employer brandingu třeba i ve Vaší firmě.

coloring-book-for-adults-1396865_640.jpg

Jak se uvolnit? Omalovávejte si!

V rozhovoru pro DVTV hovoří kreslířka o Jolana Daňková o antistresovém účinku omalovánek pro dospělé.

job-search-276893_640.jpg

CV na jednu A4? Jde to!

Jistě všichni známe různé šablony a vzory pro CV jako např. je europas. Jedním z nových je teď Novoresumé, které prezentovalo CV Elona Muska, šéfa společnosti Tesla na jednu stránku s využitím různých grafických prvků.

office-620823_640.jpg

Češi přišli se smartlavičkou!

Nejen telefony jsou dnes smart... tzv. smart lavička pravým jménem Capasitty je českým vynálezem!