nescafe-nespresso-une-3-small-91902.jpg

Ranní káva s Georgem Clooneym!

Máte rádi dobrou kávu? Působíte v oblasti HR? V tom případě mám pro Vás dobrou zprávu! Nespresso a jeho baristé budou na letních dílnách HR klubu! To chcete zažít!

study-763571_640.jpg

Moderní způsoby výuky – simulace a zážitkové hry

Moderní způsoby vyučování historie umí spojit informace v širších souvislotech a kontextech každodenního života. Zážitek je klíčový pro lepší uchování informací v paměti.

cile.jpg

Nastavení cílů jako motivační nástroj

Další z kurzů v rámci HR klubu. Tentokrát se zaměříme na konkretizaci cílů, aktivizaci zaměstnanců a motivaci.

Kurz: Firemní kultura zjevná a skrytá

Ve čtvrtek 21.5.2015 (09:00 - 12:00 hod) se uskuteční další setkání HR klubu, tentokrát s tématem Firemní kultury. Kurz povede lektorka, konzultanta a koučka v jedné osobě - Eva Fargašová.

meeting-469574_640.jpg

Mezinárodní konference Psychologie práce a organizace již 20.-22.5.2015

Mezinárodní konference Psychologie práce a organizace – 2015 s tématem: Kvalita pracovního života

Leadership_s_konem_1.png

Nenechte si ujít! Kurz leadership s koněm již 14.5.2015!

Blíží se netradiční a zajímavý kurz od Everesty! Kurz leadership s koněm!