network-1020332_640.jpg

Networking v Brně 25.2.2016

Získávání kontaktů, oslovování neznámých lidí, umění komunikace - že toto všechno potřebujete k práci? Tak si nenechte ujít networkingový workshop v Brně!

accident-994007_640.jpg

Pozor na pracovní úrazy!

Množství pracovních úrazů v roce 2015 bylo nejvyšší za poslední 3 roky. Kdy je to pochybení zaměstnavatele a kdy zaměstnance?

woman-1006100_640.jpg

Šikana - rozhovor s odborníkem

Českou společností otřásl nedávný případ šikanované učitelky v Malešicích. Laická ale i odborná veřejnost se snaží pochopit, co se vlastně událo, a jak vlastně s šikanou pracovat. Ohledně tématu šikany zodpovídal otázky veřejnosti pro server iDnes psychoterapeut David Čáp.

piano-606080_640.jpg

České ZUŠky jsou unikátní!

Dříve se jmenovaly Lidušky, dnes se jmenují ZUŠky. Základní umělecké školy tvoří poměrně hustou a unikátní síť, kterou v jiných státech Evropy budeme těžko hledat, přesto se potýkají s problémy.

font-705667_640.jpg

Jazyková vybavenost se vyplatí!

Dohovoříte se anglicky? Přemýšlíte o tom, jaký další jazyk se naučit? Přečtěte si shrnutí z článku na serveru iDNES.cz a zjistěte, které jazyky by se Vám mohly hodit!

Setkání HR klubu v Praze v novém

V roce 2016 pro Vás máme nachystanou novinku. Setkání HR klubu v Praze dostanou novou podobu eventu, zaměřeného na jedno téma, provázaného workshopem a hosty, kteří mají k tématu co říct.